Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda MX-5

mazda mx-5

Samochód osobowy marki Mazda MX-5 to pojazd zaliczany do grona samochodów typu roadster. Jest to więc auto nie posiadające dachu. Auto posiada tylko 2 miejsca dla kierowcy oraz jednego pasażera, więc nie jest to pojazd o charakterze rodzinnym. Został on stworzony z myślą o ludziach ceniących sobie komfort jazdy w ciepłe dni. Bardzo ważną cechą jest również generowanie wysokich osiągów, więc auto jest również przeznaczone dla osób, którym zależy na dynamicznym pokonywaniu nawet bardzo dalekich dystansów.


Opisywany model Mazda MX-5 jest samochodem, który produkowany jest od 1989 roku. Przez cały ten czas powstało wiele generacji, a także odmian tego modelu. Różnią się one od siebie wyglądem oraz zastosowanymi technologiami, dzięki którym pojazd spełniał i cały czas spełnia rosnące wymagania rynku motoryzacyjnego.


Od 2014 roku produkowana jest najnowsza generacja znana pod nazwą Mazda MX-5 IV ND. Ten 2-drzwiowy roadster jest wyposażony w elektryczne wspomaganie kierownicy, komputer pokładowy, tempomat, klimatyzację, system doświetlania zakrętów, monitoring martwego pola, system kontroli ruchu poprzecznego przy cofaniu oraz wiele innych elementów i systemów zapewniających komfortową, a także płynną i bezpieczną jazdę. Samochód ten jest wyposażony w napęd na tylną oś, na którą moc jest przenoszona przy pomocy manualnej lub automatycznej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń (w obu przypadkach). W modelu tym wykorzystano silniki benzynowe o pojemności 1.5 oraz 2.0 litra o mocy 131 oraz 165 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda mx-5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda MX-5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda MX-5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt