Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mazda MX-3

 • Mazda MX-3

  Mazda MX-3 OPŁACONY , ZADBANY , BENZYNA

  3900
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  117000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  107 KM
  Poj. silnika:
  1597 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mazda MX-3 jest pojazdem zaliczanym do segmentu tak zwanych aut kompaktowych. Jest to więc model charakteryzujący się zwartą konstrukcją. Zapewnia on względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób oraz posiada umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu pojazd ten łączy w sobie cechy samochodu rodzinnego na dłuższe trasy, a także auta miejskiego oraz przeznaczonego na krótsze dystanse. Został on zaprojektowany z myślą o osobach szukających auta wielofunkcyjnego o oszczędnym charakterze.


Bardzo ważną cechą opisywanego auta Mazda MX-3 jest również fakt, że zalicza się on do grona samochodów sportowych. Posiada on bardzo dobre osiągi podobne do tych, którymi charakteryzują się auta startujące w wyścigach i rajdach samochodowych. Dzięki zastosowaniu różnych elementów wyposażenia pojazd ten jest przystosowany do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Mazda MX-3 była produkowana w latach 1991-1998 jako 3-drzwiowe coupe. Samochód tego rodzaju był wyposażony w napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń, a także skrzyni automatycznej z 4 przełożeniami. Silniki o pojemności 1.5, 1.6 oraz 1.8 zapewniają bardzo dobre osiągi. Wersje 1.6 to moc na poziomie 88-108 koni mechanicznych oraz prędkość maksymalna 179-200 km/h. Silnik 1.8 litra zapewnia z kolei moc 133 koni mechanicznych oraz prędkość 202 km/h. Są to oszczędne i małe jednostki napędowe zapewniające bardzo dobre osiągi dzięki niskiej masie własnej samochodu.

Polska

Mazda MX-3 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mazda MX-3 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt