Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda MX-3

mazda mx-3

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Mazda MX-3 jest pojazdem zaliczanym do segmentu tak zwanych aut kompaktowych. Jest to więc model charakteryzujący się zwartą konstrukcją. Zapewnia on względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób oraz posiada umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu pojazd ten łączy w sobie cechy samochodu rodzinnego na dłuższe trasy, a także auta miejskiego oraz przeznaczonego na krótsze dystanse. Został on zaprojektowany z myślą o osobach szukających auta wielofunkcyjnego o oszczędnym charakterze.


Bardzo ważną cechą opisywanego auta Mazda MX-3 jest również fakt, że zalicza się on do grona samochodów sportowych. Posiada on bardzo dobre osiągi podobne do tych, którymi charakteryzują się auta startujące w wyścigach i rajdach samochodowych. Dzięki zastosowaniu różnych elementów wyposażenia pojazd ten jest przystosowany do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Mazda MX-3 była produkowana w latach 1991-1998 jako 3-drzwiowe coupe. Samochód tego rodzaju był wyposażony w napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń, a także skrzyni automatycznej z 4 przełożeniami. Silniki o pojemności 1.5, 1.6 oraz 1.8 zapewniają bardzo dobre osiągi. Wersje 1.6 to moc na poziomie 88-108 koni mechanicznych oraz prędkość maksymalna 179-200 km/h. Silnik 1.8 litra zapewnia z kolei moc 133 koni mechanicznych oraz prędkość 202 km/h. Są to oszczędne i małe jednostki napędowe zapewniające bardzo dobre osiągi dzięki niskiej masie własnej samochodu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda mx-3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda MX-3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda MX-3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt