Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda RX-8

mazda rx-8

Mazda RX-8 to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów sportowych. Oznacza to, że opisywane auto generuje bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez auta startujące w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Oczywiście samochód ten posiada małe rozmiary, jak przystało na auto o charakterze sportowym. Pojazd ten pozwala na przewożenie 4 osób, więc nie jest to auto przeznaczone do użytkowania jako auto rodzinne. Samochód ten zaprojektowano głównie z myślą o osobach zainteresowanych możliwością dynamicznej, agresywnej jazdy na krótkich, a także długich dystansach.


Opisywane auto Mazda RX-8 było produkowane od 2003 do 2012 roku jako 4-drzwiowe coupe. Samochód ten wyposażono w nowoczesny sprzęt odpowiedzialny za zapewnienie wysokiego poziomu komfortu, bezpieczeństwa, a także stabilnej jazdy nawet w przypadku generowania wysokich prędkości. Dzięki temu auto może być użytkowane w normalnym ruchu drogowym, a nie tylko na torach i trasach wyścigowych o wyczynowym charakterze.


Prezentowane auto marki Mazda RX-8 to pojazd posiadający napęd na tylną oś. Moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 4 lub 6 przełożeń, a także przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 lub 6 przełożeń. W aucie tym zastosowano silniki benzynowe o pojemności zaledwie 1.3 litra, które jednak generowały wysoką moc na poziomie 192, a także 231 koni mechanicznych. Dzięki niskiej masie własnej auta, zapewnione zostały wysokie osiągi pomimo zastosowania małych, oszczędnych jednostek napędowych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda rx-8?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda RX-8 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda RX-8. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt