Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mazda RX-8

 • Mazda RX-8

  Mazda RX-8 1.3 192km 2007r Anglik zarejestrowany w Polsce

  6500
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  125000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  192 KM
  Poj. silnika:
  1308 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Mazda RX-8

  Mazda RX-8 niski przebieg , 231 KM , xenony

  47000
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  26920 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  231 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Mazda RX-8 to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów sportowych. Oznacza to, że opisywane auto generuje bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez auta startujące w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Oczywiście samochód ten posiada małe rozmiary, jak przystało na auto o charakterze sportowym. Pojazd ten pozwala na przewożenie 4 osób, więc nie jest to auto przeznaczone do użytkowania jako auto rodzinne. Samochód ten zaprojektowano głównie z myślą o osobach zainteresowanych możliwością dynamicznej, agresywnej jazdy na krótkich, a także długich dystansach.


Opisywane auto Mazda RX-8 było produkowane od 2003 do 2012 roku jako 4-drzwiowe coupe. Samochód ten wyposażono w nowoczesny sprzęt odpowiedzialny za zapewnienie wysokiego poziomu komfortu, bezpieczeństwa, a także stabilnej jazdy nawet w przypadku generowania wysokich prędkości. Dzięki temu auto może być użytkowane w normalnym ruchu drogowym, a nie tylko na torach i trasach wyścigowych o wyczynowym charakterze.


Prezentowane auto marki Mazda RX-8 to pojazd posiadający napęd na tylną oś. Moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 4 lub 6 przełożeń, a także przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 lub 6 przełożeń. W aucie tym zastosowano silniki benzynowe o pojemności zaledwie 1.3 litra, które jednak generowały wysoką moc na poziomie 192, a także 231 koni mechanicznych. Dzięki niskiej masie własnej auta, zapewnione zostały wysokie osiągi pomimo zastosowania małych, oszczędnych jednostek napędowych.

Polska

Mazda RX-8 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mazda RX-8 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt