Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 323F

mazda 323f

Mazda 323F to jedna z odmian piątej generacji modelu Mazda 323. Samochód tego rodzaju jest więc autem o charakterze kompaktowym, które jest w stanie zapewnić względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób. Jednocześnie rozmiary takiego pojazdu nie są duże, więc jest on również przystosowany do wykonywania manewrów miejskich. Opisywane auto zostało wyprodukowane przede wszystkim z myślą o osobach, którym zależy na niedużym, zwrotnym i tanim w eksploatacji samochodzie wielozadaniowym, który może być używany zarówno jako auto miejskie, a także jako pojazd rodzinny na dalsze trasy.


Prezentowana wersja Mazda 323F była produkowana w latach 1994-1998 jako 5-drzwiowy hatchback lub 4-drzwiowy sedan. Auto posiadało wiele różnych elementów wyposażenia, dzięki którym w znacznym stopniu poprawił się komfort jazdy oraz poziom jej bezpieczeństwa. Auto takie posiadało drzwi bez ramek oraz karoserię odróżniającą pojazd od standardowego modelu 323. Również płyty podłogowe, na których powstały te modele różniły się od wersji standardowych.


W prezentowanych pojazdach Mazda 323F zastosowano napęd na przednią oś, ale dostępne były również wersje z napędem na cztery koła. Auto posiadało miejsce dla 5 osób oraz zbiornik mogący pomieścić 55 litrów paliwa. Silniki o pojemności 1.5, 1.8 oraz 2.0 (wszystkie 16 V) zapewniały bardzo dobre osiągi, dzięki którym pojazd radził sobie świetnie z jazdą miejską, a także z pokonywaniem dalszych dystansów. Jednocześnie zużycie paliwa stało na bardzo przyzwoitym poziomie, dzięki któremu auto posiadało ekonomiczny charakter.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 323f?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 323F jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 323F. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt