Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mazda Seria B

 • Mazda Seria B

  Mazda Seria B 4x4 , sprawny , zadbany

  12500
  Rok produkcji:
  1992
  Przebieg:
  261000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  2600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Mazda Serii B to samochód osobowy o nadwoziu pickup, który charakteryzuje się bardzo dużą przestrzenią bagażową w wersji otwartej. Jest ona przystosowana do przewożenia nawet bardzo ciężkich ładunków. Pojazd pozwala na przewożenie kilku osób, jednak jego głównym przeznaczeniem jest właśnie przewóz różnych produktów, towarów, narzędzi oraz innych rodzajów przedmiotów. W związku z tym samochód był produkowany z myślą o użytkownikach prywatnych, a także małych i średnich firmach, które są zainteresowane możliwością przewożenia różnych ładunków, narzędzi, itp.


Opisywany samochód Mazda Serii B to pojazd produkowany w latach 1961-2006. Przez cały ten okres pojazd przechodził wiele modernizacji oraz powstało aż pięć generacji tego modelu. Wszystkie te wersje charakteryzowały się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe było wydajne, a także bezpieczne przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków. Auto było dzięki temu odporne nawet na bardzo duże obciążenia.


Najnowsza, piąta generacja Mazda Serii B była produkowana w latach 1998-2006. Model ten dostępny był nie tylko w wersji pickup, ale również SUV przystosowanej do jazdy w warunkach terenowych. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu zastosowano jednostki napędowe o pojemności 2.5 oraz 2.6 litra. Zapewniały one moc na poziomie 118 oraz 121 koni mechanicznych. Tak mocne silniki zapewniały bardzo dynamiczną jazdę oraz możliwość przewożenia dużych przeciążeń bez problemów z ruszaniem czy też przyspieszaniem.

Polska

Mazda Seria B - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mazda Seria B w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt