Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda Seria B

mazda seria b

Mazda Serii B to samochód osobowy o nadwoziu pickup, który charakteryzuje się bardzo dużą przestrzenią bagażową w wersji otwartej. Jest ona przystosowana do przewożenia nawet bardzo ciężkich ładunków. Pojazd pozwala na przewożenie kilku osób, jednak jego głównym przeznaczeniem jest właśnie przewóz różnych produktów, towarów, narzędzi oraz innych rodzajów przedmiotów. W związku z tym samochód był produkowany z myślą o użytkownikach prywatnych, a także małych i średnich firmach, które są zainteresowane możliwością przewożenia różnych ładunków, narzędzi, itp.


Opisywany samochód Mazda Serii B to pojazd produkowany w latach 1961-2006. Przez cały ten okres pojazd przechodził wiele modernizacji oraz powstało aż pięć generacji tego modelu. Wszystkie te wersje charakteryzowały się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe było wydajne, a także bezpieczne przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków. Auto było dzięki temu odporne nawet na bardzo duże obciążenia.


Najnowsza, piąta generacja Mazda Serii B była produkowana w latach 1998-2006. Model ten dostępny był nie tylko w wersji pickup, ale również SUV przystosowanej do jazdy w warunkach terenowych. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu zastosowano jednostki napędowe o pojemności 2.5 oraz 2.6 litra. Zapewniały one moc na poziomie 118 oraz 121 koni mechanicznych. Tak mocne silniki zapewniały bardzo dynamiczną jazdę oraz możliwość przewożenia dużych przeciążeń bez problemów z ruszaniem czy też przyspieszaniem.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda seria b?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda Seria B jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda Seria B. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt