Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 323

mazda 323

Mazda 323 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów kompaktowych. Oznacza to, że cechą charakterystyczną tego auta jest stosunkowo mały rozmiar i zwarta konstrukcja, pomimo której auto zapewnia umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową oraz względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób. Prezentowany samochód może więc spełniać zarówno zadania auta rodzinnego, jak również zadania stawiane przed pojazdami typowo miejskimi. Został on więc wyprodukowany z myślą o użytkownikach poszukujących samochodu wielozadaniowego.


Opisywany model Mazda 323 był produkowany w latach 1977-2003. Przez cały ten czas wyprodukowano sześć generacji prezentowanego pojazdu. Oczywiście różnią się one od siebie wyglądem, zastosowanymi technologiami, osiągami i wieloma innymi cechami. Dzięki licznym modyfikacjom samochody te były stale dostosowywane do rosnących wymagań rynkowych oraz zapewniały zgodność z najważniejszymi normami i standardami obowiązującymi na rynku.


W latach 1998-2003 była produkowana ostatnia, szósta generacja modelu Mazda 323. Był to samochód, który odróżniał się stylistyką od poprzednich modeli oraz posiadał wyposażenie zapewniające jak najwyższy komfort, a także bezpieczeństwo jazdy. Zastosowano w nim sprzęt, taki jak między innymi ABS, poduszka powietrzna kierowcy, elektryczne szyby oraz lusterka. Auto było produkowane w wersji hatchback z 5 drzwiami, a także sedan z 4 drzwiami. Silniki 1.3-2.0 litra (2.0 dostępne w wersji benzynowej i wysokoprężnej) generowały moc na poziomie 74-131 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 323?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 323 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 323. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt