Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda MPV

mazda mpv

Mazda MPV to jeden z modeli japońskich minivanów. Skrót MPV oznacza "Multi Purpose Vehicle" czyli po polsku "Pojazd Wielozadaniowy". Jest to więc auto posiadające przestronne wnętrze, w którym można przewozić nawet 7 osób. Oznacza to, że auto takie może spełniać zadania samochodu rodzinnego, a także może być wykorzystywane w sposób komercyjny, jako taksówki czy też auta wykorzystywane przez firmy trudniące się krajowym oraz międzynarodowym przewozem pasażerów. Pojazd stworzono z myślą o osobach, które często przewożą większe grupy ludzi na dłuższych dystansach. Spełnia on wymagania użytkowników, którym zależy na dynamice, komforcie, a także bezpieczeństwie jazdy.


Bardzo ważną cechą charakterystyczną opisywanego modelu samochodu Mazda MPV jest nie tylko przestronne wnętrze, ale również bardzo solidna konstrukcja, dzięki której pojazd nie ulegnie uszkodzeniu oraz zapewnia wydajną jazdę w przypadku pełnego obciążenia generowanego przez 7 osób i bagaże. W aucie zastosowano różne nowoczesne systemy odpowiadające za zapewnienie najwyższego poziomu wygody oraz bezpieczeństwa jazdy.


Aktualnie od 2006 roku jest produkowana trzecia generacja modelu Mazda MPV. Jest to samochód, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada skrzynia automatyczna posiadająca 4, 5 lub 6 przełożeń. Ten 4-drzwiowy van jest wyposażony w silniki o pojemności 2.3 litra, które zapewniają bardzo dobre osiągi. Dzięki nim auto jest w stanie radzić sobie z dużymi obciążeniami oraz pozwala na szybkie i dynamiczne pokonywanie dalekich dystansów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda mpv?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda MPV jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda MPV. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt