Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 2

mazda 2

Mazda 2 to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów miejskich. Jest to auto segmentu B czyli tak zwany pojazd subkompaktowy, który jest większy od klasycznych samochodów o charakterze miejskim, ale jednocześnie mniejszy od tradycyjnych kompaktów. Prezentowane auto jest w stanie pomieścić 5 osób, jednak jazda z pełnym obłożeniem jest na dłuższą metę niekomfortowa. O wiele bardziej pojazd ten nadaje się do użytkowania w mieście, a także na krótkich dystansach. Został on wyprodukowany przede wszystkim dla osób, które szukają niedrogiego w eksploatacji, małego i zwrotnego auta zapewniającego dojazd do szkoły, pracy, na zakupy, itp.


Samochód znany pod nazwą Mazda 2 to auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, dzięki którym zachowana jest duża zwrotność. Pozwala to na łatwiejsze wykonywanie różnych manewrów związanych z miejskim ruchem drogowym, parkowaniem, itp. Kolejną istotną cechą jest niska masa własna tego auta, dzięki której pomimo zastosowania małych i oszczędnych silników pojazd jest w stanie osiągać przyzwoite przyspieszenie, a także prędkość.


Prezentowany pojazd Mazda 2 jest produkowany od 1996 roku. Przez cały okres produkcji powstały cztery generacje znacznie różniące się od siebie wyglądem zewnętrznym. Oprócz tego w każdej wersji stosowano nowe wyposażenie oraz innowacyjne technologie, dzięki którym jakość auta stała i stoi na wysokim poziomie. Czwarta generacja produkowana od 2014 roku to 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej albo 6-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe oraz diesla o pojemności 1.5 litra zapewniają moc 75, 90 oraz 105 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 2?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 2 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 2. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt