Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 3

mazda 3

Pojazd osobowy znany pod nazwą Mazda 3 to nic innego jak samochód będący przedstawicielem segmentu aut kompaktowych. Jest to auto posiadające dość zwartą konstrukcję pomimo której możliwe jest w nim przewożenie nawet 5 osób. Oznacza to, że taki pojazd może być użytkowany jako auto rodzinne, ale posiada on również cechy zapewniające wydajną jazdę miejską. Został on więc wyprodukowany z myślą o użytkownikach szukających auta na każdą okazję. Jego dodatkowymi atutami są nieduże koszty eksploatacji.


Opisywany pojazd Mazda 3 jest produkowany od 2003 roku i do tej pory powstały jego trzy generacje. Samochody tego typu charakteryzują się bardzo ciekawym wyposażeniem obejmującym różne elementy, takie jak ekran dotykowy, system automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania, system ostrzegania przed nieplanowaną zmianą pasa ruchu, tempomat, radar oraz system wykrywający przeszkody, który sam rozpoczyna proces hamowania (działa przy prędkościach do 30 km/h). Takie elementy sprawiają, że jazda opisywanym samochodem jest przyjemna, pewna oraz bardzo bezpieczna.


Najnowsza trzecia generacja Mazda 3 jest produkowana od 2013 roku. Od swoich dwóch poprzedniczek różni się odrobinę wyglądem, zastosowanymi technologiami oraz osiągami. Jest to pojazd z napędem na przednią oś, w którym zastosowano automatyczną lub ręczną skrzynię biegów posiadającą 6 przełożeń. Silniki benzynowe 1.5-2.5 litra zapewniają moc 100-185 koni mechanicznych, jednostki dieslowskie 2.2 litra to moc 150 koni mechanicznych. Dostępny jest również silnik hybrydowy 2.0 litra o mocy 120 koni mechanicznych wspierany dodatkowo przez jednostkę elektryczną.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt