Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 6

mazda 6

Pojazd osobowy marki Mazda 6 jest samochodem zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany model jest autem, w którym możliwe jest wygodne przewożenie nawet 5 osób. Wnętrze jest przestronne i osoby przebywające w takim aucie nie muszą narzekać na ciasnotę. Dzięki takim atutom opisywany samochód może być wykorzystywany jako auto o charakterze rodzinnym, które może być użytkowane na długich dystansach. Pojazd został stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących wydajnego, ale jednocześnie niedrogiego w eksploatacji pojazdu dla siebie oraz swojej rodziny.


Prezentowany pojazd Mazda 6 jest produkowany od 2002 roku. Przez cały okres produkcji powstały trzy generacje tego modelu. Wersje te różnią się od siebie wyglądem oraz wieloma innymi cechami, takimi jak zastosowane technologie, generowane osiągi, itp. Modernizacje sprawiły, że pojazd cały czas spełnia wysokie wymagania użytkowników.


Trzecia generacja modelu Mazda 6 jest produkowana od 2012 roku jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Jest to pojazd, w którym zastosowano ciekawe wyposażenie obejmujące elementy i sprzęty takie jak ABS, EBD, układ odpowiadający za zapewnienie stabilnego toru jazdy, układ kontroli trakcji, czujnik ciśnienia w oponach, system monitorowania tyłu pojazdu, elektrycznie regulowane fotele oraz bardzo wiele innych elementów wyposażenia zapewniających najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowana wersja posiada napęd na przednią lub obie osie. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych lub automatycznych. Silniki benzynowe 2.0 oraz 2.5 litra zapewniają moc na poziomie 145-192 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 2.2 litra generują moc 150 oraz 175 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 6?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 6 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 6. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt