Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda CX-7

mazda cx-7

Samochód osobowy marki Mazda CX-7 to pojazd mechaniczny, który jest zaliczany do grona aut typu SUV. Są to pojazdy charakteryzujące się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5, a nawet 7 osób. Dzięki temu samochód taki może być użytkowany jako wygodne auto rodzinne na dalekie trasy. Pojazd może też być wykorzystywany jako auto do przewożenia zorganizowanych grup osób na trasach krajowych czy też międzynarodowych. Samochód ten wyprodukowano głównie dla osób, którym zależy na pojeździe radzącym sobie bardzo dobrze nie tylko z trasami asfaltowymi, ale również z trasami terenowymi.


Opisywany pojazd Mazda CX-7 produkowano w latach 2006-2012. Charakteryzował się on wzmocnioną konstrukcją, dzięki której był on odporny na przeciążenia i inne szkodliwe czynniki związane z jazdą w terenie oraz z dużym obciążeniem generowanym przez 7 osób znajdujących się w aucie. W skład wyposażenia wchodziło wiele elementów, takich jak system audio, poduszki powietrzne, klimatyzacja automatyczna, ksenonowe reflektory, kamera cofania, łącze Bluetooth oraz wiele innych układów i systemów zapewniających wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Mazda CX-7 to samochód wyposażony w napęd na przednią oś lub cztery koła. Moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych lub 5 i 6-biegowych skrzyń automatycznych. Silniki benzynowe 2.3 oraz 2.5 litra generowały moc 260 (2.3) oraz 163 (2.5) koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 2.2 zapewniały za to moc na poziomie 173 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda cx-7?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda CX-7 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda CX-7. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt