Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda Tribute

mazda tribute

Mazda Tribute to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów typu SUV. Jak na swoją klasę auto to charakteryzuje się małymi rozmiarami, ale mimo to zapewnia dość sporą ilość miejsca dla wielu osób. W związku z tym opisywane auto może być użytkowane jako samochód rodzinny. Warto dodać, że samochód taki został zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących sobie najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy zarówno na szosach, jak również w trasach terenowych.


W okresie 2000-2011 powstały dwie generacje Mazda Tribute opisywanego modelu. Pojazd ten charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją przystosowaną do przewożenia większych ilości osób oraz do utrzymywania obciążeń związanych z jazdą w odrobinę trudniejszych warunkach terenowych. Kolejnym istotnym atutem prezentowanego auta jest fakt, że posiada ono profesjonalne wyposażenie zwiększające poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu auto spełnia zadania samochodu o charakterze rodzinnym.


Pierwsza generacja Mazda Tribute prezentowanego auta była produkowana w latach 2000-2007. Samochód ten charakteryzował się konstrukcją przystosowaną do jazdy terenowej. Napędzały go silniki o pojemności 2 oraz 3 litrów, które generowały moc na poziomie 124-203 koni mechanicznych. Dzięki takiej mocy auto radzi sobie bardzo dobrze z jazdą w trudnym terenie z dużym obciążeniem. Druga generacja była produkowana od 2007 do 2011 roku. Ta wersja również posiadała silniki o pojemności 2 oraz 3 litrów generujące moc na poziomie 155-243 koni mechanicznych. Auto takie dysponowało napędem na przednią lub obie osie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda tribute?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda Tribute jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda Tribute. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt