Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo XC 60

volvo xc 60

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Volvo XC60 to pojazd zaliczany do grupy tak zwanych modeli SUV czyli aut sportowo-użytkowych posiadających przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie maksymalnie 5 osób, które mają zapewnione bardzo komfortowe oraz bezpieczne warunki jazdy. Prezentowany model w związku ze swoimi atutami nadaje się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym na krótkie, a także dalekie trasy. Warto dodać, że pojazd ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach szukających samochodu wielofunkcyjnego radzącego sobie nie tylko z jazdą po szosach, ale również z trasami polnymi, a także terenowymi.


Prezentowany model auta Volvo XC60 jest produkowany od 2008 roku w wersji 5-drzwiowej. Cechą charakterystyczną tego modelu pojazdu jest jego solidna konstrukcja, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także wiele innych niekorzystnych czynników. Pozwala ona na bezproblemowe przewożenie nawet dużych obciążeń w warunkach terenowych. Jeśli chodzi o wyposażenie to w modelu tym zastosowano poduszki powietrzne, ABS, system wspomagania ruszania pod górę, oświetlenie dzienne korzystające z technologii LED, system ochrony przed uderzeniami bocznymi oraz wiele innych elementów i systemów poprawiających komfort, a także bezpieczeństwo jazdy.


Opisywany samochód Volvo XC60 wyposażony jest w napęd na przód lub na cztery koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przez 6 biegowe skrzynie manualne lub automatyczne albo przez 6 i 8-biegowe skrzynie automatyczne dwusprzęgłowe. Silniki o pojemności 2.0-3.2 litra to jednostki napędowe, które zapewniają bardzo dynamiczną jazdę. Jest to możliwe dzięki mocy produkowanej przez te silniki. Sięga ona poziomu 136-243 koni mechanicznych (benzyna lub diesel).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo xc 60?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo XC 60 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo XC 60. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt