Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Asia Rocsta

 • Kia Asia Rocsta

  Kia Asia Rocsta

  10500
  Rok produkcji:
  1996
  Przebieg:
  98965 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  78 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedaż

kia asia rocsta

Kia Asia Rocksta to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Opisywane auto jest samochodem charakteryzującym się wzmocnioną konstrukcją oraz oferuje miejsce dla 4 osób. Nie jest to więc typowy pojazd rodzinny, ale auto o charakterze użytkowym przeznaczone dla różnych firm oraz służb, których działalność wiąże się z koniecznością jeżdżenia po trudnym terenie. Oznacza to, że opisywany samochód został wyprodukowany głównie z myślą o osobach i firmach, którym zależy na samochodzie zapewniającym transport w nietypowe miejsca.


Opisywany samochód Kia Asia Rocksta był produkowany w latach 1970-1999, jako 2-drzwiowy samochód przystosowany do jazdy terenowej. Auto posiadało resory piórowe oraz solidne zawieszenie, a także bardzo solidną i stabilną konstrukcję przystosowaną do użytkowania w bardzo trudnych warunkach terenowych. Samochód dysponował napędem na tylną oś oraz ręcznie dołączanym przodem. Samochód posiadał również reduktor bez dyferencjały międzyosiowego. Koncern Kia zajął się produkcją tego modelu dopiero od 1994 roku. Pojazd był dostępny zarówno z dachem miękkim, jak również sztywnym.


Prezentowany pojazd marki Kia Asia Rocksta to auto, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała 5-stopniowa skrzynia biegów. Opisywany samochód jest wyposażony w benzynową jednostkę napędową o pojemności 1.8 litra, który generuje moc na poziomie 85 koni mechanicznych. Warto dodać, że dostępne były również modele z silnikiem diesla, którego pojemność to poziom 2.2 litra. Taka jednostka napędowa generowała moc na poziomie 70 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia asia rocsta?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Asia Rocsta jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Asia Rocsta. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt