Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Carnival

kia carnival

Samochód marki KIA Carnival jest pojazdem mechanicznym w wersji osobowej, który jest produkowany od 1999 roku jako van. Jest to więc samochód, który posiada bardzo przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie wielu osób. Oznacza to, że prezentowane auto jest idealnym wyborem dla osób poszukujących samochodu o charakterze rodzinnym. Dodatkowo spełnia on wymagania ludzi ceniących sobie bardzo dobre osiągi pojazdów oraz wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Model pierwszej generacji KIA Carnival był produkowany w latach 1999-2005. Prezentowany samochód jest autem typu minivan. Pomimo swoich małych rozmiarów zapewnia on przestronne wnętrze. Warto też zapamiętać o wzmocnionej konstrukcji, dzięki której możliwe jest przewożenie większej ilości osób oraz ich bagaży. Auto jest w stanie utrzymać duże obciążenia z tym związane. Prezentowane auto było wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 2.5 oraz 3.5 litra, które generowały moc na poziomie 112-145 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla o pojemności 2.9 litra zapewniały moc 94-107 koni mechanicznych.


KIA Carnival drugiej generacji jest produkowana od 2005 roku. Auto nie różni się za bardzo od generacji pierwszej pod względem wyglądu. Samochód ten posiada napęd na przednią oś. Za napędzanie auta odpowiadają silniki benzynowe o pojemności 2.7, 3.5 i 3.8 litra. Oprócz tego dostępne są wersje z silnikami wysokoprężnymi o pojemności 2.2, a także 2.9 litra. Są to bardzo dynamiczne jednostki napędowe zapewniające zadowalające osiągi na drogach.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia carnival?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Carnival jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Carnival. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt