Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Cee d

kia cee d

Samochód znany pod nazwą KIA Cee'd jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona pojazdów kompaktowych. Jest to więc auto, które charakteryzuje się zwartą konstrukcją, ale mimo to jest ono w stanie zapewnić względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób. Opisywane auto jest więc pojazdem, który może służyć jako samochód rodzinny, ale dzięki swoim małym rozmiarom radzi sobie również bardzo dobrze jako pojazd o charakterze miejskim. Zapewnia on nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również dynamikę jazdy przy zachowaniu odpowiedniego poziomu ekonomii.


Pierwsza generacja prezentowanego modelu KIA Cee'd była produkowana w latach 2006-2012 jako 3 i 5-drzwiowy hatchback oraz 5-drzwiowe kombi. W skład wyposażenia opisywanego samochodu wchodzi bardzo wiele elementów odpowiedzialnych za poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Warto dodać, że prezentowany pojazd dostępny jest również w wersji specjalnej i jest on wykorzystywany jako radiowóz policyjny w Polsce. Opisywany samochód to auto z napędem na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przez 4-biegową skrzynię automatyczną lub 5 i 6-biegową przekładnię manualną. Silniki benzynowe o pojemności 1.4-2.0 litra zapewniały moc 90-143 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie 1.6-2.0 litra zapewniały moc 90-140 koni mechanicznych.


KIA Cee'd drugiej generacji jest produkowana od 2013 roku. Jest to również auto o bardziej miejskim charakterze. Jest to również auto z napędem na przednią oś oraz z 6-biegową skrzynią automatyczną i manualną. Silniki benzynowe 1.4 i 1.6 litra generują moc na poziomie 100-135 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla 1.6 litra generują moc 90-128 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia cee d?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Cee d jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Cee d. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt