Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Carens

kia carens

Auto znane pod nazwą KIA Carens to pojazd zaliczany do grona tak zwanych minivanów. Jest to więc auto posiadające przestronne wnętrze, w którym możliwy jest transport 5-7 osób. Dzięki takiemu atutowi, prezentowany samochód spełnia zadania pojazdu rodzinnego, a także może służyć do przewozu zorganizowanych grup pasażerów. Oznacza to, że opisywane auto może mieć zarówno charakter prywatny, jak i komercyjny. Zostało ono wyprodukowane z myślą o firmach przewożących pasażerów na trasach krajowych i międzynarodowych, a także z myślą o użytkownikach prywatnych posiadających duże rodziny.


Opisywany model samochodu KIA Carens jest produkowany od 2000 roku. Pojazd ten dysponuje bogatym wyposażeniem obejmującym różne elementy odpowiadające za poprawę poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Dzięki temu nawet tak duża liczba pasażerów, jak 7 może cieszyć się bardzo dobrymi warunkami jazdy na krótszych i dłuższych dystansach. Przez cały okres produkcji powstały cztery generacje opisywanego modelu, które różnią się od siebie wyglądem oraz zastosowanymi technologiami. Częste modyfikacje pozwalały na utrzymanie wysokiej jakości pojazdu.


Model czwartej generacji KIA Carens produkowany od 2013 roku został zaprojektowany praktycznie od nowa, dlatego bardzo różni się od swoich poprzedników. Jest to samochód 5-drzwiowy posiadający napęd na przednie koła. Jest to jeden z najmniejszych samochodów klasy minivan, ale mimo to zapewnia on przestronne wnętrze. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 i 2.0 litra zapewniają moc 135 i 166 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie o pojemności 1.7 litra generują moc 115 i 136 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia carens?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Carens jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Carens. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt