Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Kia Joice

 • Kia Joice

  Kia Joice 7 osobowy , klima , 120 KM

  3500
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  220000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

KIA Joice to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu van. Jest to auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, jak na swoją klasę, więc często określa się je również mianem minivana. Pomimo tego, auto jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze umożliwiające komfortowy i bezpieczny transport 5, a nawet 7 osób. Oznacza to, że prezentowane auto może spełniać zadania samochodu rodzinnego, ale również może być wykorzystywane przez firmy trudniące się transportem pasażerskim. Samochód wyprodukowano z myślą o osobach, które cenią sobie dobre osiągi, komfort i bezpieczeństwo aut rodzinnych.


Prezentowane auto KIA Joice jest samochodem charakteryzującym się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez kierowcę, pasażerów oraz ich bagaże. Oprócz tego w pojeździe zastosowano wiele rozwiązań technologicznych odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto było produkowane w latach 1999-2002, a jego następcą został model znany pod nazwą Kia Carens II.


Prezentowany samochód KIA Joice to 5-drzwiowy minivan posiadający napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona dzięki 5-biegowej manualnej skrzyni biegów. Użytkownicy preferujące skrzynie automatyczne mieli możliwość wybierania modeli wyposażonych w skrzynie automatyczne posiadające 4 przełożenia. Jednostki napędowe o pojemności 2.0 litra zapewniały moc na poziomie 120 oraz 139 koni mechanicznych. Przekładało się to na bardzo dobrą dynamikę jazdy.

Polska

Kia Joice - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Kia Joice w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt