Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Magentis

kia magentis

KIA Magentis to samochód osobowy zaliczany do segmentu pojazdów klasy średniej. Jest to więc auto posiadające odpowiednią ilość miejsca umożliwiającą przewożenie 5 osób. Oznacza to, że prezentowany pojazd jest samochodem rodzinnym. Oprócz przestronnego wnętrza zapewnia on wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy dzięki swojemu wyposażeniu. Samochód ten stworzono z myślą o ludziach poszukujących komfortowego, bezpiecznego, dynamicznego i jednocześnie taniego w eksploatacji auta dla siebie i swoich rodzin.


W latach 2001-2006 produkowana była KIA Magnetis pierwszej generacji. Pod względem stylistyki, model ten odbiegał od pojazdów europejskich. Samochód posiadał nie tylko przestronne wnętrze, ale również sprzęt poprawiający wygodę i poziom bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto było produkowane jako 4-drzwiowy sedan. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano w nim jednostkę napędową o pojemności 2.0 litra. Jego moc to 136 koni mechanicznych. Dostępne były również modele o pojemności 2.5 litra i mocy 169 koni mechanicznych.


Drugą generację prezentowanego modelu KIA Magentis produkowano w latach 2006-2010. Samochód KIA Magentis różnił się od poprzednika nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanym wyposażeniem oraz technologiami. W czasie produkcji przeprowadzono modernizację obejmującą zmianę wyglądu auta z przodu oraz z tyłu. Ten 4-drzwiowy sedan wyposażony był w silniki 2.0 oraz 2.4 litra. Są to jednostki benzynowe zapewniające moc na poziomie 144 oraz 163 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne są silniki 2.7 litra o mocy 189 koni mechanicznych, a także silniki turbodiesel 2.0 litra o mocy 140 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia magentis?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Magentis jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Magentis. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt