Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Clarus

kia clarus

Samochód marki KIA Clarus to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów klasy średniej. Oznacza to, że w takim samochodzie można bez problemu zmieścić 5 osób i zapewnić im komfortowe warunki jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Oznacza to, że prezentowany pojazd został stworzony z myślą o ludziach poszukujących aut o charakterze rodzinnym. Oprócz wysokiego poziomu komfortu, pojazd ten zapewniał bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a także zadowalające osiągi.


Prezentowany samochód KIA Clarus był produkowany w latach 1996-2001. Było to auto charakteryzujące się przestronnym wnętrzem, dzięki któremu auto mogło pomieścić całą rodzinę. Kierowcy i pasażerom nie doskwierał więc dyskomfort związany z ciasnotą. Oprócz tego warto wspomnieć, że auto posiadało bogate wyposażenie poprawiające wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Pod tym względem prezentowany samochód odbiegał jakością od swoich europejskich odpowiedników (jego jakość była wyższa). W czasie produkcji przeprowadzono jedną dużą modernizację obejmującą zmianę wyglądu przodu, tyłu, a także wnętrza auta.


Prezentowane auto marki KIA Clarus to pojazd typu sedan w wersji 4-drzwiowej, a także kombi w wersji 5-drzwiowej. Za przenoszenie mocy silników na układ napędowy odpowiadały skrzynie biegów w wersji automatycznej posiadającej 4 przełożenia. Oprócz tego dostępne były wersje wyposażone w manualne skrzynie biegów posiadające 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu zastosowano benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.8 oraz 2.0 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia clarus?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Clarus jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Clarus. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt