Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Kia Clarus

 • Kia Clarus

  Kia Clarus +LPG , zadbany , 115 KM

  2200
  Rok produkcji:
  1997
  Przebieg:
  152800 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  115 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki KIA Clarus to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów klasy średniej. Oznacza to, że w takim samochodzie można bez problemu zmieścić 5 osób i zapewnić im komfortowe warunki jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Oznacza to, że prezentowany pojazd został stworzony z myślą o ludziach poszukujących aut o charakterze rodzinnym. Oprócz wysokiego poziomu komfortu, pojazd ten zapewniał bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a także zadowalające osiągi.


Prezentowany samochód KIA Clarus był produkowany w latach 1996-2001. Było to auto charakteryzujące się przestronnym wnętrzem, dzięki któremu auto mogło pomieścić całą rodzinę. Kierowcy i pasażerom nie doskwierał więc dyskomfort związany z ciasnotą. Oprócz tego warto wspomnieć, że auto posiadało bogate wyposażenie poprawiające wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Pod tym względem prezentowany samochód odbiegał jakością od swoich europejskich odpowiedników (jego jakość była wyższa). W czasie produkcji przeprowadzono jedną dużą modernizację obejmującą zmianę wyglądu przodu, tyłu, a także wnętrza auta.


Prezentowane auto marki KIA Clarus to pojazd typu sedan w wersji 4-drzwiowej, a także kombi w wersji 5-drzwiowej. Za przenoszenie mocy silników na układ napędowy odpowiadały skrzynie biegów w wersji automatycznej posiadającej 4 przełożenia. Oprócz tego dostępne były wersje wyposażone w manualne skrzynie biegów posiadające 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu zastosowano benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.8 oraz 2.0 litra.

Polska

Kia Clarus - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Kia Clarus w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt