Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Optima

kia optima

Samochód osobowy znany pod nazwą KIA Optima jest autem zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej. Jest to więc auto dysponujące przestronnym wnętrzem, w którym można zmieścić 5 osób. Innymi słowy jest to pojazd rodzinny, który posiada wysokiej jakości wyposażenie odpowiadające za zapewnienie jak najlepszych warunków jazdy. Auto zostało stworzone z myślą o osobach, które poszukują pojazdu rodzinnego charakteryzującego się komfortem, bezpieczeństwem, a także niedrogą eksploatacją.


Prezentowany model wprowadzono do sprzedaży w 2010 roku pod nazwą KIA Optima. Jest to zmodernizowana wersja modelu KIA Magentis. Samochód był wyposażony w wiele elementów odpowiadających za poprawienie poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu auto spełniało bardzo rygorystyczne standardy obowiązujące na rynku motoryzacyjnym. Model ten produkowano do 2015 roku. Posiadał on 6-biegową skrzynię manualną lub automatyczną. Silniki 1.7-2.4 litra zapewniały bardzo wysoką moc 123-274 koni mechanicznych. Oznacza to, że dostępne były bardziej dynamiczne, a także bardziej ekonomiczne modele.


Najnowsza generacja KIA Optima została wprowadzona na rynek w 2015 roku. Delikatnie zwiększono rozmiary tego auta oraz poprawiono poziom wyposażenia odpowiadającego za zapewnienie bezpieczeństwa. Oprócz tego dokonano modernizacji zawieszenia, a także jednostek napędowych. Są to silniki o pojemności 1.6-2.4 litra, które zapewniają bardzo dobre osiągi. Dostępne więc były modele o bardziej dynamicznym, a także bardziej oszczędnym charakterze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia optima?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Optima jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Optima. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt