Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Soul

kia soul

Auto marki KIA Soul jest samochodem osobowym typu crossover, który łączy w sobie cechy pojazdu terenowego oraz auta typu minivan. Bardzo ważną cechą charakteryzującą ten pojazd jest jego przestronne wnętrze, w którym można bez problemu pomieścić 5 osób. Dzięki temu samochód może spełniać zadania stawiane przed autem rodzinnym. Dodatkowym atutem jest fakt, że samochodowi temu nie są straszne dziurawe drogi, trasy polne oraz terenowe o umiarkowanym i średnim poziomie trudności. Oznacza to, że prezentowany pojazd został stworzony z myślą o ludziach, którym zależy na wejściu w posiadanie samochodu wielofunkcyjnego.


Pierwszą generację opisywanego pojazdu KIA Soul produkowano w latach 2009-2013. Ten 5-drzwiowy pojazd był wyposażony w poduszki powietrzne, system ABS, czujnik świateł, klimatyzację, itp. Dzięki tym oraz innym systemom możliwe jest zapewnienie nie tylko wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Pojazd ten był wyposażony w napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej lub 4 i 5 biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 i 2.0 litra zapewniają moc 124, 140 oraz 142 koni mechanicznych. Silnik diesla o pojemności 1.6 litra to poziom 128 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu KIA Soul różniła się odrobinę wyglądem oraz zastosowanym wyposażeniem i technologiami. Opisywane auto posiada napęd na przednią oś. Moc silników przenoszona była na układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. Pozostawiono silniki benzynowe i diesla w wersji 1.6 i 2.0, ale ich moc to poziom 128, 130 oraz 164 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia soul?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Soul jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Soul. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt