Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Rio

kia rio

Kia Rio to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów osobowych klasy B. Jest to więc tak zwane auto subkompaktowe przystosowane przede wszystkim do jazdy miejskiej. Co prawda można w nim zmieścić nawet 5 osób, ale większy komfort jest zapewniony, gdy autem jedzie mniej ludzi (1-4 osoby). Samochód tego rodzaju jest większy od typowych pojazdów miejskich, ale jednocześnie trochę mu brakuje do zaliczenia go do pojazdów o charakterze kompaktowym lub średnim.


Prezentowany samochód Kia Rio jest produkowany od 1999 roku. Dotychczas powstały trzy generacje opisywanego modelu. Samochód ten był oferowany w wersji sedan, kombi oraz hatchback. Opisywane auto było oferowane w wielu wersjach wyposażenia. Elementy te były odpowiedzialne za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki regularnym modernizacjom samochody spełniały oczekiwania użytkowników, a także były zgodne z rosnącymi standardami rynkowymi.


Aktualnie od 2011 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu Kia Rio. Samochód ten różni się trochę wyglądem, wyposażeniem oraz mechaniką w porównaniu z poprzednimi modelami. Opisywany samochód jest dostępny jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback oraz 4-drzwiowy sedan. Prezentowany pojazd marki Kia Rio jest samochodem posiadającym napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy skrzyni manualnej w wersji 5 lub 6-biegowej, a także skrzyni automatycznej posiadającej 4 lub 6 przełożeń. Silniki benzynowe oraz dieslowskie o pojemności 1.1-1.6 litra zapewniają moc na poziomie 75-109 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia rio?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Rio jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Rio. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt