Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Sorento

kia sorento

Samochód znany na rynku pod nazwą Kia Sorento to pojazd mechaniczny zaliczany do grona aut typu SUV. Jest to więc pojazd sportowo-użytkowy charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5, a nawet 7 osób. Dzięki temu auto może być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Generuje on bardzo dobre osiągi oraz zapewnia wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy. Samochód ten został zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują samochodu rodzinnego, który nie tylko radzi sobie bardzo dobrze na szosach, ale również w terenie o umiarkowanym i średnim poziomie trudności.


KIA Sorento pierwszej generacji była produkowana od 2003 do 2009 roku. Samochód ten charakteryzował się wysoką jakością wykonania i solidną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie przeciążeń i obciążeń generowanych podczas jazdy w terenie lub podczas przewożenia maksymalnej liczby osób. Ten 5-drzwiowy SUV to samochód, który wyposażono w napęd na cztery koła idealnie przystosowany do jazdy terenowej. Zastosowano w nim silniki benzynowe o pojemności 2.4 i 3.5 litra o mocy 139 oraz 195 koni mechanicznych. Dostępne są również silniki wysokoprężne o pojemności 140, a także 170 koni mechanicznych.


Druga generacja KIA Sorento jest produkowana od 2009 roku. Samochód ten jest również pojazdem typu SUV z 5 drzwiami. Moc silników była przenoszona na czterokołowy napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. W modelu tym zastosowano dieslowską jednostkę napędową posiadającą pojemność na poziomie 2.2 litra oraz zapewniającą moc na poziomie 197 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia sorento?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Sorento jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Sorento. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt