Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Cerato

kia cerato

Kia Cerato jest samochodem osobowym zaliczanym do grona pojazdów osobowych w wersji kompaktowej. Oznacza to, że opisywane auto charakteryzuje się mniejszymi rozmiarami w porównaniu z pojazdami klasy średniej, a także autami luksusowymi i wozami typu premium. Pomimo swojej małej konstrukcji, prezentowane auto zapewnia odpowiednią ilość miejsca, a także komfortowe warunki dla 5 osób. Dzięki małym rozmiarom możliwe jest zapewnienie bardzo wysokiego poziomu ekonomii przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu dynamiki jazdy.


Opisywany samochód Kia Cerato był produkowany w latach 2005-2008. Było to auto posiadające miejsce dla 5 osób. Prezentowany model dysponował bogatym wnętrzem wyposażonym w elementy, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Zwarta konstrukcja pojazdu pozwala na zastosowanie oszczędnych jednostek napędowych. Dzięki temu auto jest dynamiczne przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu ekonomiczności silnika.


Prezentowany model Kia Cerato był produkowany w wersji sedan z 4 drzwiami oraz hatchback z 5 drzwiami. Jest to model wyposażony w 55-litrowy zbiornik paliwa, a jego ładowność to 440 kilogramów. Jeśli chodzi o silnik to w opisywanym modelu auta zastosowano silniki wysokoprężne o pojemności 2.0 litra. Takie jednostki napędowe zapewniały moc na poziomie 112 koni mechanicznych. Dzięki swoim cechom, pojazd ten jest w stanie radzić sobie bardzo dobrze nie tylko w trasie, ale również w przypadku jazdy o charakterze miejskim. Dynamika i oszczędność to jego najważniejsze atuty.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia cerato?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Cerato jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Cerato. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt