Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Picanto

kia picanto

Samochód osobowy marki KIA Picanto jest autem zaliczanym do tak zwanego segmentu A. Innymi słowy jest to pojazd o charakterze miejskim, który charakteryzuje się małymi rozmiarami. Posiada on wnętrze dla 5 osób, ale bardziej komfortowa jazda jest zapewniana, gdy w aucie znajduje się mniej osób. Jest to mały, dynamiczny pojazd przystosowany przede wszystkim do jazdy w mieście. Dzięki swoim małym rozmiarom możliwe jest wykonywanie różnych manewrów miejskich oraz umożliwione jest łatwiejsze parkowanie w ciasnych przestrzeniach. Auto zostało więc wyprodukowane głównie z myślą o osobach poszukujących środka transportu do pracy, szkoły, na zakupy, itp.


W latach 2003-2011 produkowano pierwszą generację prezentowanego modelu samochodu KIA Picanto. Auto tego typu jest najmniejszym autem produkowanym przez koncern KIA. W skład wyposażenia wchodziły różne elementy, takie jak poduszki powietrzne dla kierowców i pasażerów, system antypoślizgowy ABS z EBD, światła do jazdy dziennej oraz w wiele innych elementów zapewniających kierowcy i pasażerom najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki niskiej masie własnej, auto jest dynamiczne pomimo zastosowania małych i oszczędnych silników o pojemności 1.0 oraz 1.1 litra o mocy 62, 65 oraz 75 koni mechanicznych.


KIA Picanto drugiej generacji jest produkowana od 2011 roku. Tak jak w przypadku pierwszej wersji, jest to 5-drzwiowy hatchback, ale dodano również wersję 3-drzwiową. Oprócz tego pozostawiono napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię manualną i 4-biegowy automat. Silniki 1.0 oraz 1.2 litra zapewniają moc na poziomie 69 oraz 85 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia picanto?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Picanto jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Picanto. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt