Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Venga

kia venga

Samochód osobowy znany pod nazwą KIA Venga jest pojazdem zaliczanym do grona aut o charakterze subkompaktowym. Auta tego rodzaju są większe od pojazdów miejskich, ale brakuje im sporo do klasycznych kompaktów. Prezentowany model posiada małe rozmiary, ale mimo to posiada on wiele cech pojazdów typu minivan. W samochodzie tym można zmieścić 5 osób, więc może on spełniać zadania auta rodzinnego, ale oprócz tego warto pamiętać, że prezentowane auto radzi sobie bardzo dobrze z jazdą w warunkach miejskich. Jest to dynamiczny pojazd, który zapewnia zwrotność, a także możliwość łatwego wykonywania różnych manewrów miejskich, takich jak na przykład parkowanie w ciasnych miejscach.


Prezentowane auto KIA Venga jest samochodem, którego pierwszy egzemplarz ujrzał światło dzienne w 2009 roku. Model ten jest nadal produkowany jako 5-drzwiowy minivan. Charakteryzuje się on estetycznym wyglądem zewnętrznym oraz wzmocnioną konstrukcją. W pojeździe zastosowano wiele rodzajów technologii, które pozwalają na zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


KIA Venga jest samochodem posiadającym napęd na przednie koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowych manualnych skrzyń biegów, a także przy pomocy przekładni automatycznych posiadających 4 przełożenia. W prezentowanym modelu zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4 i 1.6 litra, które zapewniają moc na poziomie 90 oraz 125 koni mechanicznych. Silniki diesla o takich samych pojemnościach generują z kolei moc na poziomie 75, 90 oraz 128 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia venga?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Venga jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Venga. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt