Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Opirus

kia opirus

Kia Opirus to samochód osobowy zaliczany do grona aut klasy premium. Jest to więc samochód, który może zapewnić miejsce dla 5 osób. Oczywiście pojazd tego typu jest o wiele lepiej wyposażony oraz zapewnia o wiele lepsze osiągi w porównaniu z klasycznymi autami klasy średniej. Jednocześnie samochód ten nie jest tak drogi i bogato wyposażony jak samochody klasy luksusowej. Oczywiście bogate wyposażenie zapewnia użytkownikom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Auto stworzono z myślą o bogatszych użytkownikach poszukujących odpowiedniego auta dla siebie, a także swoich rodzin.


Opisywany samochód Kia Opirus był produkowany w latach 2004-2010. Był to 4-drzwiowy sedan charakteryzujący się bardzo estetycznym wyglądem oraz przestronnym wnętrzem i bogatym wyposażeniem. Dzięki temu opisywane auto zapewnia bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy na krótszych, a także bardzo długich trasach. W 2007 roku przeprowadzono gruntową modernizację, która obejmowała zmianę tylnej części auta oraz jego długości. Zmieniono również stylistykę wnętrza. W przedniej części dokonano zmiany atrapy chłodnicy oraz zderzaka.


Prezentowane auto Kia Opirus to samochód, który był wyposażony w napęd na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadała skrzynia automatyczna posiadająca 5 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w opisywanych modelach zastosowano silniki o pojemności 3.5 litra oraz mocy 203 koni mechanicznych. Oprócz tego zastosowano jednostki napędowe o pojemności 3.8 litra, których moc to poziom 266 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia opirus?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Opirus jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Opirus. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt