Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Pro cee d

kia pro cee d

Kia Pro Cee'd to jedna z odmian tradycyjnej wersji Cee'd. Samochód ten jest autem zaliczanym do grona pojazdów osobowych klasy kompaktowej. Jest to więc auto charakteryzujące się zwartą konstrukcją i małymi rozmiarami, pomimo których możliwe jest komfortowe przewożenie 4-5 osób. Oznacza to, że opisywany samochód może być użytkowany jako auto rodzinne, ale jego głównym celem jest zapewnienie transportu w mieście oraz na innych, krótszych dystansach. Innymi słowy, model ten został stworzony z myślą o osobach, które są zainteresowane zakupem wysokiej jakości auta zapewniającego bardzo dobre warunki nie tylko dla kierowców, ale również ich rodzin.


Model Kia Pro Cee'd to 3-drzwiowy samochód o nadwoziu hatchback. Jest to auto wyposażone w wiele elementów, a także systemów odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu, dynamiki i bezpieczeństwa jazdy. Było to auto produkowane w latach 2006-2012. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś oraz automatyczne skrzynie biegów posiadające 4 przełożenia, a także skrzynie manualne z 5 i 6 przełożeniami. Silniki benzynowe o pojemności 1.4-2.0 litra zapewniały moc 90-143 koni mechanicznych, a silniki diesla o pojemności 1.6-2.0 litra generowały moc 90-140 koni mechanicznych.


Drugą generację modelu Kia Pro Cee'd wprowadzono na rynek w 2012 roku i jest ona produkowana do dziś. Jest to oczywiście 3-drzwiowy hatchback wyposażony w sprzęt poprawiający komfort i bezpieczeństwo jazdy. Oczywiście jest ono zróżnicowane w zależności od wybranej wersji. Model ten dysponował napędem na przednią oś oraz 6-biegowymi skrzyniami automatycznymi lub manualnymi. Silniki benzynowe 1.4 i 1.6 litra generowały moc 100 i 135 KM, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 1.6 litra zapewniały moc 90, 110 oraz 128 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia pro cee d?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Pro cee d jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Pro cee d. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt