Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Shuma

kia shuma

KIA Shuma to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze kompaktowym. Jest to więc auto, które charakteryzuje się zwartą konstrukcją. Dzięki swoim małym rozmiarom pojazd taki jest w stanie radzić sobie bardzo dobrze z różnymi manewrami wykonywanymi w ruchu miejskim. Cechą charakterystyczną takiego auta jest zwrotność oraz niskie zużycie paliwa. Oprócz tego prezentowany pojazd może być wykorzystywany jako auto rodzinne, ponieważ pomimo swoich małych rozmiarów jest ono w stanie zapewnić miejsce dla 4-5 osób.


Prezentowane auto KIA Shuma produkowano w latach 1997-2004. Pierwsza generacja była produkowana od 1997 do 2001 roku, natomiast od 2001 do 2004 roku produkowana była druga generacja prezentowanego modelu. Obie wersje opisywanego samochodu produkowane są w wersji sedan, a także liftback. Modele te charakteryzowały się bogatym wyposażeniem, które zapewniało swoim użytkownikom najwyższej jakości warunki poprawiające poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. KIA Shuma to następca modelu Sephia, a po tym pojeździe na rynek wprowadzono model Cerato.


Jeśli chodzi o pierwszą generację KIA Shuma to była ona dostępna z jednostkami napędowymi o pojemności 1.5 i 1.8 litra, które generowały moc na poziomie 88 oraz 110 koni mechanicznych. W przypadku generacji drugiej zastosowano silniki o pojemności 1.6 oraz 1.8 litra zapewniające moc na poziomie 102, a także 114 koni mechanicznych. Takie silniki były oszczędne, ale pomimo to zapewniały bardzo dobre osiągi dzięki niskiej masie własnej prezentowanego samochodu osobowego.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia shuma?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Shuma jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Shuma. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt