Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Kia Sportage

kia sportage

KIA Sportage to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowo-użytkowych, czyli tak zwanych samochodów typu SUV. Jest to więc auto zapewniające przestronne wnętrze, w którym może zmieścić się 5 osób. Auto tego rodzaju może więc być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Model ten generuje bardzo dobre osiągi na drogach, a także zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Warto wspomnieć, że model ten został zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują auta wielofunkcyjnego, które poradzi sobie nie tylko z jazdą po szosie. Dziurawe drogi, trasy polne oraz terenowe nie stanowią problemów dla tego auta.


Opisywany samochód KIA Sportage jest produkowany od 1994 roku. Pierwsze generacje prezentowanego modelu były wyposażone w nowoczesne technologie, a także charakteryzują się dużą ładownością na poziomie 500 kg. Dzięki wzmocnionej konstrukcji, samochód ten jest w stanie spełniać zadania auta terenowego radzącego sobie z bardzo dużymi obciążeniami, a także przeciążeniami. Silniki o pojemności 2.0 oraz 2.2 litra zapewniają moc na poziomie 70-128 koni mechanicznych.


Trzecia generacja modelu KIA Sportage jest produkowana od 2010 roku. Jest to solidne i bogato wyposażone auto, w którym moc silnika przenoszona jest na układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub przekładni automatycznej posiadającej taką samą liczbę biegów. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w opisywanym modelu zastosowano silniki o pojemności 1.6, 1.7 oraz 2.0 litra. Ich moc to poziom 115-184 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu kia sportage?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Kia Sportage jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Kia Sportage. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt