Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault 10

renault 10

Renault 10 to samochód osobowy uznawany za pojazd należący do segmentu D, czyli do grona aut klasy średniej. Był to model zapewniający przestronne wnętrze, w którym mogło pomieścić się 5 osób. Miały one zapewnioną odpowiednią ilość miejsca i komfortowe warunki. Dzięki takim atutom, opisywany samochód nadawał się do użytkowania jako model rodzinny. Samochód ten produkowano z myślą o ludziach szukających niedrogiego modelu klasy średniej dla siebie i swojej rodziny. Pojazd ten produkowano w latach 1962-1971, więc dziś jest to głównie obiekt pożądania miłośników samochodów klasycznych.


Bardzo ważną cechą modelu Renault 10 była solidna konstrukcja, dzięki której opisywany pojazd był odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz inne problemy. Jeśli chodzi o wyposażenie to było ono standardowe dla aut rodzinnych klasy średniej z tamtych czasów. Pozwalało ono na bezpieczną i komfortową podróż nawet na dalekim dystansie. Nic więc dziwnego, że cieszyło się dużą popularnością wśród rodzin.


Ten 4-drzwiowy sedan posiadał napęd na tylną oś. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 4 przełożenia. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w pojeździe marki Renault 10 zastosowano silniki 1.0-1.3 litra, które zapewniały moc 43-104 koni mechanicznych. Oznacza to, że auto było dosyć dynamiczne, a jednocześnie poziom spalania paliwa nie stał na wysokim poziomie. Dzięki temu prezentowany pojazd spełniał wymagania zarówno osób ceniących sobie dynamikę, jak również ludzi, który zależało na aucie o ekonomicznym charakterze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault 10?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault 10 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault 10. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt