Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Twingo

renault twingo

Renault Twingo to samochód osobowy segmentu A. Innymi słowy jest to typowo miejski pojazd charakteryzujący się małym rozmiarem. W aucie tego typu możliwe jest przewożenie maksymalnie 4 osób, więc nie jest to model przeznaczony do użytkowania jako auto rodzinne. Auto jest zwrotne, wygodne, a także bezpieczne. Zostało ono wyprodukowane z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem taniego w eksploatacji, ale jednocześnie wydajnego i dynamicznego auta przeznaczonego do zapewniania transportu w mieście oraz na krótkich dystansach.


Model ten Renault Twingo jest produkowany od 1993 roku. Jest to pojazd dostępny jako 5-drzwiowy hatchback. Samochód taki jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt odpowiadający za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Oczywiście istnieje możliwość taniego użytkowania tego auta na dalekich dystansach, ale o wiele lepszym pomysłem jest użytkowanie tego modelu na krótszych trasach i przy niepełnym obłożeniu.


Od 2014 roku produkowana jest najnowsza, trzecia generacja modelu Renault Twingo. Ten 5-drzwiowy hatchback w przeciwieństwie do większości aut miejskich jest wyposażony w napęd na tylne koła. W modelu tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 0.9 oraz 1.0 litra. Zapewniały one moc na poziomie 70 oraz 90 koni mechanicznych. Oznacza to, że są to małe i oszczędne jednostki napędowe, które zapewniały odpowiedni poziom dynamiki dzięki niskiej masie własnej pojazdu. Warto też pamiętać o wyposażeniu zapewniającym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault twingo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Twingo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Twingo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt