Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Renault Scenic RX4

 • Renault Scenic RX4

  Renault Scenic RX4 4X4 , 1.9 DCI , terenowy

  7800
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  230000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  1900 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Renault Scenic RX4 to samochód osobowy zaliczany do grona aut typu minivan. Prezentowany model łączy w sobie funkcje takiego pojazdu razem z cechami auta o charakterze terenowym. Oznacza to, że opisywany samochód był w stanie pomieścić 5 osób i zapewniał bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy. Auto tego rodzaju było głównie użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Zapewniał on bardzo dobrą wydajność, komfort i bezpieczeństwo nie tylko na szosach, ale również radził sobie bardzo dobrze z jazdą w warunkach terenowych o łatwym i średnim poziomie trudności.


Opisywane auto Renault Scenic RX4 było produkowane w latach 2000-2003 i była to po prostu uterenowiona wersja pierwszej generacji modelu Scenic. Był to 5-drzwiowy minivan, który wyposażono w napęd na obie osie, który zapewniał o wiele lepsze warunki jazdy w nawet bardzo trudnym terenie. Bardzo ważną cechą tego auta był fakt, że dysponowało ono bogatym wyposażeniem odpowiedzialnym za zapewnianie wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


W prezentowanej wersji pojazdu Renault Scenic RX4 za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała manualna skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Oprócz tego oferowane były wersje z 4-biegową przekładnią automatyczną. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym samochodzie stosowano jednostki napędowe o pojemności 1.4-2.0 litra oraz mocy 75-139 koni mechanicznych. Silniki takie zapewniały maksymalną prędkość na poziomie 152-196 kilometrów na godzinę. Były dostępne bardziej ekonomiczne, a także bardziej dynamiczne wersje silnikowe.

Polska

Renault Scenic RX4 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Renault Scenic RX4 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt