Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Espace

renault espace

Renault Espace to samochód osobowy zaliczany do segmentu pojazdów typu minivan. Oznacza to, że prezentowane auto posiada bardzo przestronne wnętrze zapewniające możliwość transportu 5, a nawet 7 osób. Dzięki takiemu atutowi opisywany model może być wykorzystywany jako pojazd o charakterze rodzinnym. Niewątpliwym atutem opisywanego auta jest jego wyposażenie, dzięki któremu kierowca oraz pasażerowie mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy nawet na dalekich dystansach. Auto jest użytkowane nie tylko w sposób prywatny, ale również komercyjny.


Opisywany francuski pojazd Renault Espace jest produkowany od 1984 roku i jak do tej pory powstały jego cztery generacje. Różnią się one od siebie wyglądem zewnętrznym oraz zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki licznym modernizacjom wprowadzającym nowe generacje, prezentowane auto przez cały czas zachowuje zgodność z obowiązującymi normami jakościowymi. Bardzo ważna jest solidna konstrukcja utrzymująca ciężar nawet 7 osób oraz bogate wyposażenie dzięki któremu poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy jest bardzo wysoki.


Od 2014 roku produkowana jest najnowsza, piąta generacja prezentowanego samochodu Renault Espace. Jest to 5-drzwiowy crossover, jest nie tylko minivanem (tak jak poprzednie generacje), ale dodatkowo łączy w sobie cechy pojazdu typu SUV. Oznacza to, że radzi on sobie dobrze nie tylko na drogach asfaltowych, ale również w trasach terenowych. Silnik benzynowy o pojemności 1.7 litra generuje moc 200 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostkę 1.6 litra to dostępna jest ona w dwóch wersjach produkujących moc 130 oraz 160 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault espace?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Espace jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Espace. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt