Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Kangoo

renault kangoo

Renault Kangoo to samochód zaliczany do grona pojazdów osobowo-dostawczych. Jego wersja osobowa może być używana jako auto rodzinne albo służące do komercyjnego transportu pasażerów przez firmy. Jest ona w stanie bowiem pomieścić 5 osób w komfortowych warunkach, bez ciasnoty oraz innych niedogodności. Wersja dostawcza ma miejsce dla zaledwie dwóch osób, ale w zamian za to oferuje swoim użytkownikom sporą przestrzeń bagażową przystosowaną do przewożenia ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. W związku z takimi cechami wersja dostawcza jest wybierana zwykle przez firmy, które w ramach swojej działalności muszą przewozić różne rzeczy na krótszych i dłuższych trasach.


Pierwsza generacja tego modelu Renault Kangoo była produkowana w latach 1998-2008 w wersji 3, 4 lub 5-drzwiowej. Było to auto wyposażone w układ ABS, kolumnę kierownicy składającą się w momencie uderzenia oraz wiele innych systemów i elementów, dzięki którym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa był bardzo wysoki. Model ten posiadał napęd na przednie koła oraz 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat. Silniki o pojemności 1.2-1.5 litra oferowały moc 60-106 koni mechanicznych.


Renault Kangoo II to auto produkowane od 2008 roku. Ten kombivan w wersji 3, 4 oraz 5-drzwiowej również posiada bogate wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, a do tego różni się wyglądem od swojego poprzednika. 5 i 6 biegowe skrzynie manualne lub 4-biegowa skrzynia automatyczna to mechanizmy odpowiadające za przenoszenie mocy silnika na przedni napęd. Silniki 1.5 oraz 1.6 generują moc 70-109 koni mechanicznych. Oprócz tego na rynek wprowadzono wersję z silnikiem elektrycznym.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault kangoo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Kangoo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Kangoo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt