Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Koleos

renault koleos

Renault Koleos to samochód zaliczany do grupy pojazdów klasy SUV. Jest to więc auto sportowo-użytkowe dysponujące przestronnym wnętrzem będącym w stanie pomieścić 5 osób oraz zapewnić im bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy. Model ten spełnia więc zadania auta rodzinnego i został on wyprodukowany z myślą o użytkownikach szukających auta zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla maksymalnej liczby 5 osób. Jest to model wielofunkcyjny, który radzi sobie świetnie nie tylko z jazdą po szosach, ale również w trasach terenowych o niezbyt wygórowanym stopniu trudności.


Opisywane auto Renault Koleos jest produkowane od 2008 roku. Bardzo ważną cechą prezentowanego modelu jest fakt, że posiada on bardzo solidną konstrukcję, która jest w stanie utrzymać ciężar 5 osób oraz transportowanych przez nie bagaży. Oprócz tego duża solidność pozwala na zachowanie maksymalnej odporności na przeciążenia generowane w czasie jazdy w trudnych warunkach terenowych.


Prezentowany samochód Renault Koleos jest wyposażony w napęd na cztery koła, który radzi sobie bardzo dobrze w trasach terenowych. Taki rodzaj napędu może być uruchamiany w razie konieczności. Oprócz tego istnieje możliwość jazdy z włączonym napędem tylko na przednią oś. W opisywanym samochodzie zastosowano 6-biegową skrzynię manualną lub automatyczną odpowiadającą za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Silniki benzynowe o pojemności 2.5 litra zapewniają moc 171 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 2.0 litra produkują moc na poziomie 150-173 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault koleos?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Koleos jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Koleos. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt