Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Kadjar

renault kadjar

Renault Kadjar to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu crossover. Łączy on w sobie cechy minivana oraz auta typu SUV. W związku z tym opisywany model oferuje bardzo przestronne wnętrze, w którym jest on w stanie transportować maksymalnie 5 osób. Dzięki takiemu atutowi auto takie jest idealnym przedstawicielem pojazdów rodzinnych. Zapewnia ono wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa dla przewożonych ludzi. Model ten wyprodukowano z myślą o osobach, którym zależy na zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy dla siebie oraz dla członków swojej rodziny. Pojazd ten radzi sobie nie tylko z jazdą po trasach asfaltowych, ale również na drogach polnych i w terenie o średnim, a także niskim stopniu trudności.


Dostępnych jest kilka wersji Renault Kadjar tego pojazdu produkowanego od 2015 roku. Auto takie dysponowało bardzo wieloma elementami, układami, systemami oraz rodzajami wyposażenia. Dzięki takiemu bogactwu wszyscy użytkownicy tego samochodu mają zapewnione bardzo komfortowe warunki jazdy nawet na dalekich trasach. Oprócz tego poziom bezpieczeństwa jest również bardzo wysoki.


Opisywane auto Renault Kadjar jest pojazdem, w którym zastosowano napęd na przednie koła, ale istnieje też bardziej terenowa wersja z napędem na obie osie. Moc silników jest przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, a także automatycznych z taką samą ilością przełożeń. Silnik benzynowy 1.2 litra oferuje moc 130 koni mechanicznych. Dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.5 i 1.6 litra zapewniają z kolei moc 110 oraz 130 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault kadjar?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Kadjar jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Kadjar. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt