Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Modus

renault modus

Renault Modus to samochód osobowy zaliczany do klasy pojazdów typu minivan. Model ten był więc samochodem posiadającym przestronne wnętrze, w którym istniała możliwość przewożenia maksymalnie 5 osób. Dzięki takiej przestronności oraz wysokiemu poziomowi komfortu i bezpieczeństwa, opisywany samochód służył głównie jako auto rodzinne przystosowane do użytkowania na dalszych dystansach. Jest to minivan, więc pomimo swoich cech, model ten zachowuje stosunkowo mały rozmiar. Samochód ten wyprodukowano z myślą o osobach, które chcą zapewnić sobie i swoim rodzinom jak najlepsze warunki jazdy.


Prezentowane auto Renault Modus było produkowane w latach 2004-2012 w wersji 5-drzwiowej. Model ten wyposażono w ABS, EBA, poduszki powietrzne, komputer pokładowy, elektryczne szyby, klimatyzacja, elektrycznie podgrzewane i regulowane lusterka oraz w wiele innych elementów zapewniających najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Rodzaj i bogactwo zastosowanego sprzętu zależał od wybranej wersji wyposażeniowej. Auto posiadało solidną konstrukcję, dzięki której możliwe było utrzymanie masy 5 osób, a także ich bagaży.


Opisywany samochód Renault Modus był wyposażony w napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego prezentowane auto posiadało 4 i 5-biegowe skrzynie automatyczne. Silniki benzynowe o pojemności 1.2-1.6 litra produkowały moc 75-112 koni mechanicznych. Dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.5 litra oferowały z kolei moc sięgającą granicy 65-105 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault modus?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Modus jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Modus. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt