Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Captur

renault captur

Renault Captur to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu crossover. Model ten łączy w sobie cechy samochodu miejskiego, vana oraz auta o charakterze terenowym. Dzięki temu zapewnia on przestronne wnętrze dla 5 osób pomimo swoich rozmiarów. Oprócz tego zapewnia wysoki poziom zwrotności. Jest to komfortowe i bezpieczne auto, które może służyć jako samochód rodzinny. Został on wyprodukowany z myślą o osobach, które były i nadal są zainteresowane posiadaniem wielozadaniowego auta, które radzi sobie doskonale z jazdą nie tylko po szosie, ale również w trasach terenowych.


Prezentowane auto Renault Captur jest produkowane od 2013 roku. Model ten jest dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych znanych pod nazwą Zen, Life, Business, Intens oraz Helly Hansen Edition. Wyposażenie jest bardzo bogate i obejmuje ono różne elementy zapewniające bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Kolejnym atutem tego auta jest solidna konstrukcja oraz odporność na przeciążenia i obciążenia generowane przez wiele osób w czasie jazdy terenowej.


Ten 5-drzwiowy samochód Renault Captur posiada napęd na przednie koła. Jak na swoją klasę posiada on niską masę własną i dzięki temu można zachować odpowiedni poziom dynamiki i zwrotności pomimo zastosowania małych silników. Auto posiada napęd na przednią oś, na którą moc silnika jest przenoszona przez 5 i 6-biegową skrzynię manualną, a także przez półautomatyczną skrzynię posiadającą 6 przełożeń. Silniki 0.9-1.5 oferują moc na poziomie 90-120 koni mechanicznych. Na podstawie tych parametrów widać, że przeznaczenie miejskie dominuje w przypadku tego modelu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault captur?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Captur jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Captur. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt