Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Renault Latitude

 • Renault Latitude

  Renault Latitude 150 KM , dach panoramiczny , serwisowany

  37800
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  174000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1995 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Renault Latitude to model francuskiego samochodu osobowego klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany pojazd posiadał wnętrze umożliwiające przewożenie 5 osób. Ludzie jadący takim autem mieli zapewnione bardzo dobre warunki jazdy związane z najwyższym poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Oprócz tego warto wspomnieć, że pojazd był bardzo solidny. Dzięki takim zaletom, prezentowane auto idealnie spełniało zadania samochodu rodzinnego. Auto wyprodukowano z myślą o osobach, które szukają niedrogiego w eksploatacji, ale bardzo wydajnego i komfortowego pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki dla siebie oraz swoich rodzin.


Opisywany samochód Renault Latitude był produkowany w latach 2010-2015 jako 4-drzwiowy sedan. Model ten wyposażony był w fotele z funkcją masażu, klimatyzację, a także rozbudowany system audio. Te oraz wiele innych elementów wyposażenia odpowiadają za zapewnianie jak najlepszych warunków jazdy związanych z najwyższym poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Wiele nowoczesnych technologii zastosowanych w tym modelu zapewnia wysoką jakość opisywanego auta.


W prezentowanym pojeździe Renault Latitude zastosowano napęd na przednie koła, na który moc silnika była przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego prezentowany pojazd był wyposażony w 6-biegowe skrzynie automatyczne. Prezentowane auto dysponowało silnikami o pojemności 2.0 oraz 3.0 litra. Produkowały one moc na poziomie 103-177 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna samochodów z takimi silnikami była generowana na poziomie 205-235 km/h.

Polska

Renault Latitude - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Renault Latitude w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt