Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Trafic

renault trafic

Renault Trafic to samochód zaliczany do grona pojazdów dostawczych lub osobowych. Wersja osobowa opisywanego auta jest w stanie pomieścić nawet 9 osób, natomiast wersja dostawcza zapewnia miejsce dla 2-3 osób w zależności od wybranej generacji. Jeśli chodzi o model dostawczy to dysponuje on bardzo przestronną przestrzenią bagażową, która pozwala na transport nawet bardzo ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. W związku z takimi cechami opisywany model był wykorzystywany głównie przez firmy zajmujące się transportem pasażerskim oraz przez przedsiębiorstwa, których działalność pośrednio i bezpośrednio wiąże się z transportem ładunków.


Opisywany samochód Renault Trafic jest produkowany od 1980 roku. Pojazd ten produkowano w ramach trzech generacji. Różnią się one od siebie stylizacją wyglądu zewnętrznego, wyposażeniem, zastosowanymi technologiami, elementami mechanicznymi oraz innymi elementami. Dzięki takim modernizacjom opisywane auto przez cały czas było zgodne z najnowszymi standardami i normami, które obowiązywały na rynku motoryzacyjnym.


Od 2014 roku na rynku dostępna jest trzecia generacja modelu znana pod nazwą Renault Trafic III. Jest to nowa konstrukcja, która w znaczącym stopniu różni się od swoich poprzedników. Dostępne są dwie wersje rozstawu osi oraz wysokości karoserii. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to prezentowany pojazd wyposażony jest w silniki 1.6 litra (diesel) o mocy 90-140 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault trafic?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Trafic jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Trafic. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt