Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Renault Vel Satis

 • Renault Vel Satis

  Renault Vel Satis XENONY , OPŁACONY , LPG

  12300
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  172500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  240 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Renault Vel Satis to samochód osobowy klasy E czyli tak zwanej klasy premium określanej często jako segment pośredni pomiędzy autami klasy średniej, a pojazdami luksusowymi. Oznacza to, że w prezentowanym modelu pojazdu można znaleźć przestronne wnętrze pozwalające na pomieszczenie 5 osób. Dzięki niemu ludzie jadący autem mają zapewniony wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Zaletą tego auta jest również jego dynamika. Model ten zaprojektowano z myślą o bogatszych użytkownikach, którym zależy na wejściu w posiadanie bardzo dobrego auta zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy. Pojazd ten wykorzystywany był przede wszystkim jako auto rodzinne na dalekie podróże.


Opisywany model pojazdu Renault Vel Satis był produkowany w latach 2001-2009. Samochód ten posiadał bogate wyposażenie odpowiedzialne za zapewnienie jak najlepszych warunków jazdy w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa. Pod tym względem był on zbliżony do wyposażenia samochodów o charakterze luksusowym. Niezwykle istotnym atutem była solidna konstrukcja opisywanego samochodu.


Prezentowany pojazd Renault Vel Satis dysponował napędem na przednie koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni automatycznej, ale dostępne były wersje z 6-biegowymi skrzyniami manualnymi. Ten 5-drzwiowy hatchback był wyposażony w silniki o pojemności 2.0-3.5 litra. Moc takich jednostek napędowych sięgała poziomu 115-241 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna osiągana przez takie samochody to poziom 182-235 kilometrów na godzinę. Były to więc bardzo dynamiczne jednostki napędowe.

Polska

Renault Vel Satis - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Renault Vel Satis w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt