Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Vel Satis

renault vel satis

Renault Vel Satis to samochód osobowy klasy E czyli tak zwanej klasy premium określanej często jako segment pośredni pomiędzy autami klasy średniej, a pojazdami luksusowymi. Oznacza to, że w prezentowanym modelu pojazdu można znaleźć przestronne wnętrze pozwalające na pomieszczenie 5 osób. Dzięki niemu ludzie jadący autem mają zapewniony wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Zaletą tego auta jest również jego dynamika. Model ten zaprojektowano z myślą o bogatszych użytkownikach, którym zależy na wejściu w posiadanie bardzo dobrego auta zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy. Pojazd ten wykorzystywany był przede wszystkim jako auto rodzinne na dalekie podróże.


Opisywany model pojazdu Renault Vel Satis był produkowany w latach 2001-2009. Samochód ten posiadał bogate wyposażenie odpowiedzialne za zapewnienie jak najlepszych warunków jazdy w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa. Pod tym względem był on zbliżony do wyposażenia samochodów o charakterze luksusowym. Niezwykle istotnym atutem była solidna konstrukcja opisywanego samochodu.


Prezentowany pojazd Renault Vel Satis dysponował napędem na przednie koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni automatycznej, ale dostępne były wersje z 6-biegowymi skrzyniami manualnymi. Ten 5-drzwiowy hatchback był wyposażony w silniki o pojemności 2.0-3.5 litra. Moc takich jednostek napędowych sięgała poziomu 115-241 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna osiągana przez takie samochody to poziom 182-235 kilometrów na godzinę. Były to więc bardzo dynamiczne jednostki napędowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault vel satis?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Vel Satis jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Vel Satis. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt