Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Renault Safrane

 • Renault Safrane

  Renault Safrane

  4799
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  240000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  100 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Renault Safrane to francuski samochód osobowy należący do klasy średniej-wyższej potocznie zwanej klasą premium. Oznacza to, że model ten dysponuje przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób w bardzo komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. W związku z tymi atutami, opisywany samochód może być użytkowany jako auto o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o osobach, które są bogatsze i którym zależy na aucie zbliżonym pod względem jakości i wyposażenia do najbardziej luksusowych limuzyn dostępnych na rynku motoryzacyjnym.


Pierwsza generacja Renault Safrane prezentowanego auta była produkowana w latach 1992-2000 jako 5-drzwiowy liftback. Charakteryzowała się ona bardzo dużą trwałością oraz najwyższą jakością. Bardzo ważną cechą prezentowanego auta było bogate wyposażenie obejmujące elementy, takie jak ogrzewane fotele, klimatyzacja, komputer pokładowy, elektrycznie ogrzewana szyba przednia, nawigacja, itp. Dzięki tym oraz innym elementom wyposażenia prezentowany samochód zapewniał bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Samochód ten posiadał napęd na przód, ale istniały też wersje z napędem na cztery koła. Moc silników była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 2.0-3.0 litra zapewniały moc na poziomie 88-268 koni mechanicznych.


Druga generacja Renault Safrane tego modelu jest produkowana od 2008 roku. Jest to 4-drzwiowy sedan, który również charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, bogatym wyposażeniem oraz dynamicznymi jednostkami napędowymi.

Polska

Renault Safrane - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Renault Safrane w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt