Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Avantime

renault avantime

Renault Avantime to auto osobowe wchodzące w skład segmentu D. Pojazd tego rodzaju jest więc tak zwanym autem klasy średniej. Model ten zapewnia przestronne wnętrze, w którym możliwe jest pomieszczenie 5 osób oraz zapewnienie im komfortowych, a także bezpiecznych warunków jazdy. Oznacza to, że opisywany pojazd nadaje się do użytkowania jako auto o charakterze rodzinnym. Zapewnia on nie tylko dynamiczną oraz komfortową jazdę, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa. Na podstawie tych informacji można stwierdzić, że opisywany pojazd został zaprojektowany z myślą o osobach, którym zależy na przestronnym, dynamicznym i wygodnym samochodzie dla siebie oraz swoich rodzin.


Opisywane auto Renault Avantime znanego, francuskiego producenta było produkowane w latach 2001-2003. Był to pojazd wytwarzany jako 3-drzwiowe coupe. Jak na pojazd klasy średniej, model ten posiadał bardzo bogate wyposażenie, które wpływało pozytywnie na dynamikę, komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Bardzo ważną cechą tego auta była jego solidna konstrukcja, dzięki której pojazd charakteryzował się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz pozwalał na przewożenie większej ilości osób (auto dobrze utrzymuje duże obciążenia generowane przez użytkowników i ich bagaże).


Samochód Renault Avantime posiadał napęd na przednie koła. Moc silnika była przenoszona na nie przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 5-biegowego automatu. Silniki o pojemności 2.0-2.9 litra oferowały wysoką moc 150-210 koni mechanicznych. Maksymalna prędkość to poziom 195-220 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault avantime?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Avantime jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Avantime. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt