Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

renault fluence

Jaka jest historia marki renault fluence?

Renault Fluence to osobowy samochód produkowany przez francuski koncern Renault. Jest to auto zaliczane do grona pojazdów o charakterze kompaktowym. Oznacza to, że model ten charakteryzuje się zwartą konstrukcją pomimo, której zapewnia on możliwość przewożenia 5 osób w komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Dzięki takim cechom pojazd ten nadaje się do użytkowania jako samochód rodzinny na krótsze, a także dłuższe dystanse. Jednocześnie posiada on wiele cech auta miejskiego, więc może być również użytkowany na krótkich trasach jako środek transportu do pracy, szkoły, itp. Auto zostało więc wyprodukowane z myślą o osobach szukających pojazdu wielofunkcyjnego.


Niewątpliwym atutem prezentowanego pojazdu Renault Fluence jest fakt, że dysponuje ono bogatym wyposażeniem, którego rodzaj jest uzależniony od wybranej przez użytkownika wersji. Dzięki zastosowanemu sprzętowi poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy stoi na wysokim poziomie. Opisywany samochód jest produkowany od 2009 roku jako 4-drzwiowy sedan. Jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne to kolejny atut.


Opisywany samochód Renault Fluence posiada napęd na przednią oś, a moc silnika jest na nią przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego dostępne były wersje z 6-biegową przekładnią automatyczną. Silnik benzynowy o pojemności 1.6 litra oferuje moc 110 koni mechanicznych oraz maksymalną prędkość 185 km/h. Jednostki dieslowskie o pojemności 1.5 oraz 1.6 litra zapewniają z kolei moc 95, 110 oraz 130 koni mechanicznych. Ich prędkość maksymalna to poziom 185-200 km/h.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault fluence?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Renault Fluence jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Renault Fluence
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@PoSamochod.pl

Kontakt