Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Laguna

renault laguna

Renault Laguna to model samochodu osobowego zaliczany do tak zwanej klasy średniej. Oznacza to, że pojazd ten wyposażony jest w przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Innymi słowy jest to auto, które może być użytkowane jako pojazd rodzinny. Dzięki dużej przestronności ludzie jeżdżący takim autem nie będą narzekać na ciasnotę oraz wiele innych niedogodności. W związku z takimi atutami, opisywany model francuskiego samochodu nadaje się do użytkowania na dalekich dystansach. W zależności od wersji, opisywane auto jest w stanie transportować 5, a nawet 7 osób, więc zostało ono wyprodukowane z myślą o dużych rodzinach.


W latach 1994-2015 wyprodukowano trzy generacje tego modelu Renault Laguna. Samochód tego rodzaju dysponował bardzo bogatym wyposażeniem odpowiedzialnym za zapewnianie jak najlepszych warunków jazdy. Dzięki nim poziom bezpieczeństwa, a także komfortu był bardzo wysoki i dzięki temu auto idealnie spełniało zadania samochodu rodzinnego.


Trzecia generacja opisywanego modelu Renault Laguna była produkowana w latach 2007-2015. Pojazd ten był wytwarzany jako 5-drzwiowy liftback, 5-drzwiowe kombi, a także 2-drzwiowe coupe. Auto posiadało napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przez 6-biegową skrzynię manualną, a także 6-biegową przekładnię automatyczną. Silniki benzynowe o pojemności 1.6-3.5 litra oferowały moc na poziomie 110-238 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki wysokoprężne to były one dostępne w wersji 1.5-2.0 litra i produkowały moc 110-178 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault laguna?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Laguna jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Laguna. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt