Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 37800 do 37800

Jaka jest historia marki renault latitude?

Renault Latitude to model francuskiego samochodu osobowego klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany pojazd posiadał wnętrze umożliwiające przewożenie 5 osób. Ludzie jadący takim autem mieli zapewnione bardzo dobre warunki jazdy związane z najwyższym poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Oprócz tego warto wspomnieć, że pojazd był bardzo solidny. Dzięki takim zaletom, prezentowane auto idealnie spełniało zadania samochodu rodzinnego. Auto wyprodukowano z myślą o osobach, które szukają niedrogiego w eksploatacji, ale bardzo wydajnego i komfortowego pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki dla siebie oraz swoich rodzin.


Opisywany samochód Renault Latitude był produkowany w latach 2010-2015 jako 4-drzwiowy sedan. Model ten wyposażony był w fotele z funkcją masażu, klimatyzację, a także rozbudowany system audio. Te oraz wiele innych elementów wyposażenia odpowiadają za zapewnianie jak najlepszych warunków jazdy związanych z najwyższym poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Wiele nowoczesnych technologii zastosowanych w tym modelu zapewnia wysoką jakość opisywanego auta.


W prezentowanym pojeździe Renault Latitude zastosowano napęd na przednie koła, na który moc silnika była przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego prezentowany pojazd był wyposażony w 6-biegowe skrzynie automatyczne. Prezentowane auto dysponowało silnikami o pojemności 2.0 oraz 3.0 litra. Produkowały one moc na poziomie 103-177 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna samochodów z takimi silnikami była generowana na poziomie 205-235 km/h.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault latitude?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Latitude jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Latitude. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Renault Latitude
Ocena marki: 4.8136 na 5 W oparciu o 136 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt