Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 4000 do 4000

Jaka jest historia marki renault master?

Renault Master to rodzina pojazdów zaliczanych do grona samochodów o charakterze dostawczym. Auta takie zapewniają miejsce zaledwie dla 2 osób, ale ich najważniejszą cechą jest duża ładowność oraz spora przestrzeń bagażowa. Dzięki niej istnieje możliwość przewożenia bardzo ciężkich i dużych ładunków o wysokiej masie, a także nietypowych gabarytach. W związku z takimi cechami prezentowane auta są wykorzystywane komercyjnie przez różne firmy, których działalność wiąże się bezpośrednio lub pośrednio z transportem różnych towarów, ładunków, przedmiotów, itp.


Opisywane samochody Renault Master są produkowane od 1981 roku. Bardzo ważną cechą wspólną tych wszystkich pojazdów jest fakt, że posiadają one bardzo solidną konstrukcję. Umożliwia ona utrzymywanie nawet bardzo dużych obciążeń generowanych przez spore ładunki o dużej masie i nietypowych gabarytach. Dzięki temu transport różnych towarów jest bardzo bezpieczny. W samochodzie zastosowano sprzęt, dzięki której poziom komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa stoi na wysokim poziomie.


Renault Master III to najnowsza generacja produkowana od 2010 roku. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym nadwoziem oraz bardzo dobrymi właściwościami przewozowymi. Spora ładowność pozwala na transport ciężkich ładunków nawet na bardzo dalekich dystansach. W opisywanym samochodzie zastosowano napęd na przednią oś, ale dostępne są również wersje z napędem na tył. Moc silników jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej. Silniki diesla o pojemności 2.3 litra oferują moc na poziomie 100-163 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault master?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Master jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Master. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Renault Master
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt