Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Renault Scenic RX4

renault scenic rx4

Renault Scenic RX4 to samochód osobowy zaliczany do grona aut typu minivan. Prezentowany model łączy w sobie funkcje takiego pojazdu razem z cechami auta o charakterze terenowym. Oznacza to, że opisywany samochód był w stanie pomieścić 5 osób i zapewniał bardzo komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy. Auto tego rodzaju było głównie użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Zapewniał on bardzo dobrą wydajność, komfort i bezpieczeństwo nie tylko na szosach, ale również radził sobie bardzo dobrze z jazdą w warunkach terenowych o łatwym i średnim poziomie trudności.


Opisywane auto Renault Scenic RX4 było produkowane w latach 2000-2003 i była to po prostu uterenowiona wersja pierwszej generacji modelu Scenic. Był to 5-drzwiowy minivan, który wyposażono w napęd na obie osie, który zapewniał o wiele lepsze warunki jazdy w nawet bardzo trudnym terenie. Bardzo ważną cechą tego auta był fakt, że dysponowało ono bogatym wyposażeniem odpowiedzialnym za zapewnianie wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


W prezentowanej wersji pojazdu Renault Scenic RX4 za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała manualna skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Oprócz tego oferowane były wersje z 4-biegową przekładnią automatyczną. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym samochodzie stosowano jednostki napędowe o pojemności 1.4-2.0 litra oraz mocy 75-139 koni mechanicznych. Silniki takie zapewniały maksymalną prędkość na poziomie 152-196 kilometrów na godzinę. Były dostępne bardziej ekonomiczne, a także bardziej dynamiczne wersje silnikowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu renault scenic rx4?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Renault Scenic RX4 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Renault Scenic RX4. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt